Kvízy Seriály

Simpsonovi pobezí na TV Prima Cool

Už je to oficiální - fanousci nejúspesnejsího animovaného seriálu Simpsonovi mohou jíz od ledna 2010 sledovat na televizní stanici Prima Cool. Seriál se zacne vysílat od první série a to od jíz ledna 2010. V Ceské Televizi se budou vysílat premiérové díly az do cervna 2010, poté budou Simpsonovi vysílany pouze na jedné stanici.

"Animovaný seriál, který tento rok oslaví dvacetileté výrocí, koupila FTV Prima pro vysílání na svém kanále Prima Cool. Diváci se mohou tesit na kompletní radu vsech dílu Simpsonových, a to i tech, které jeste nebyly v Ceské republice odvysílané," sdelila mluvcí Primy Jana Kocová prostrednictvím tiskové zprávy.

Nemilou, ale jeste neoficiální informací, která muze hodne znehodnotit seriál je, ze Bárta nebude dabovat Martin Dejdar, protoze Prima Cool nechce vyhovet jeho financním pozadavkum. Není se cemu divit, ze chce Dejdar vetsí honorát, zmenit hlas postavy, která je hodně oblíbená a dokonale mu padne, není správná volba k velké sledovanosti seriálu. Ted si muzeme jen polozit otazku: proc se jeden seriál znovu dabuje, kdyz uz jednou nadabovány byl, i kdyz prvních nekolik sérií nebylo moc kvalitních - nekteré postavy mely více hlasu, hlas vubec nepasoval k postave, atp...

Zdroj: radiotv.cz???